fbpx

TÝM 

SPOLU TO DÁME

Seznamte se s Týmem Spolu to dáme & Klubu Bohatých 🙂 

Milujeme osobní rozvoj a cítíme, že je našim posláním předávat naše poznatky do světa.  Vše začalo začátkem roku 2019, kdy se Pepa s Moni rozhodli založit Klub Bohatých, který se stal velmi užitečnou knihovnou osobního a podnikatelského rozvoje. Postupně se Klub rozrostl o další skvělé mentory, kteří nadále inspirují členy Klubu, někteří jsou také osobními kouči a nadále pomáhají na cestě osobního i podnikatelského rozvoje. O rok později se vše posunulo o další level výše a my se rozhodli vytvořit platformu Spolu to dáme, která tomu všemu dává tzv. třešničku na dortu a můžeme vám říct jediné:

máte se ještě hodně na co těšit 🙂


Josef Hoang

Josef je muž, který přijmul 100% zodpovědnost za svůj život. Dělá co ho baví a naplňuje. Dnes motivuje, inspiruje a podporuje lidi, kteří se také rozhodli žít život podle svého. Jeho kurzy a semináři prošlo již 5 000+ absolventů.


Monika Čejková

Moni, jak o sobě říká, je obyčejná holka z malého města, která dlouho pracovala jako spokojený zaměstnanec. Dělala práci, která ji moc bavila. Přišel ale bod zlomu, kdy si připadala jako ve vězení a začala si uvědomovat, že chce žít jinak - svobodněji - nebýt otrokem v práci, která ji už nebaví. Přes spoustu strachů dokázala nemožné a dnes předává know how, jak lze transformovat svůj život, ať už jsou vaše cíle jakékoliv.


Otka Svobodová

Lektorka a průvodkyně štastnějším životem.

Jsem přesvědčena, že se rodíme vybaveni potenciálem k duchovnímu růstu a k probuzení – jen si vzpomenout a budovat radostný, smysluplný život s veškerými možnostmi. Věřím v to, protože mne k tomu vede i řada zážitků a zkušeností.


Jan Jiráň

Jsem nadšený výživový poradce a trenér, baví mě život a užívám si ho v každém okamžiku.
Už jako teenager jsem se začal zajímat o stravu a cvičení. Tento zájem mi vydržel až do teď a všechny své vědomosti rád předávám dál mezi lidi, aby se cítili skvěle ve svém těle!
Prošel jsem si semináři a kurzy, přečetl nespočet článků i knížek a nabité informace uplatňuji při kontaktu s klienty.
Mám rád dobré jídlo, pohyb, zábavu, zvířata, přírodu, osobní rozvoj, investování, podnikání a všechny různé věci, které mě činí šťastným.
Mým cílem je naučit lidi zdravému způsobu života, při kterém jsou v rovnováze a díky plné životní energii si plní svá osobní přání a touhy.Poslechněte si podcast Magie Života.