fbpx

Jak zvýšit příjmy 

Kurz Moni C.

Kdybyste dostali návod, jak navýšit svůj finanční příjem, následovali byste ho?

[rating_form id="1" result="true"]

Autor: Moni C.

1 990 Kč, ušetříte 900 Kč
1 090 Kč900,83 Kč bez DPH

Kurz obsahuje:

Týden 1
Týden 2
Týden 3
Online ZOOM setkání - záznamy jsou k dispozici

Co se v kurzu naučíte

  • Jak pracovat se energií peněz a celkově se s penězi cítit lépe
  • Jak změnit - navýšit svoje finanční podvědomí, čímž se budou pak výsledky projektovat ve vnějším světě
  • Smyslem kurzu je dostat se na úroveň vědomí, kdy začnete přitahovat víc hojnosti namísto nedostatku
  • Součástí kurzu jsou uvolňovací techniky
  • Kurz je rozdělen do tří hlavních částí a tím to nekončí, ba naopak začíná 🙂
  • Pro členy DD online kurzu jsou k dispozici pravidelná online setkání, kde probíráme další principy a tím utužujeme nové peněžní nastavení
  • Kurz není časově omezen a všechny záznamy a materiály vám zůstávají.

Před pár lety...

Znáte ten pocit, když si potřebujete něco koupit, ale už vám nevychází peníze? Zažili jste někdy situaci, že jste hledali peníze i po bytě, abyste si mohli jít koupit jídlo? Nebo jste prodávali co se dalo, abyste prostě nějak vyšli?

Tyhle situace jsem v životě zažila. Život v zahraničí mě hodně naučil. Není teda nutné žít v zahraničí a dostat se do takových situací. Jistě někteří přikyvujete. Nemuseli jste opustit svou rodnou zemi k tomu, abyste něco takového zažili. Někteří máte mnohem zajímavější finační příběhy. Naopak někteří jste nezažili nijak vyhrocené situace, ale máte prostě chuť na této oblasti života zapracovat. Je dost spojená s tím, co děláme dnes a denně a jak moc si to užíváme.

Možná znáte i ten pocit, že ráno vstáváte z postele a vůbec, ale vůbec se netěšíte vzhledem k tomu, že víte co vás v ten den čeká?

Já osobně jsem hodně dlouho vedla vnitřní boj sama se sebou. Neměla jsem samu sebe vůbec ráda, často jsem se kritizovala a litovala. Můj vnitřní svět byl plný nespokojenosti a trápení. Je toho hodně a poté co se zabil přítel na motorce, nabral můj život zcela jiný spád. Hodně věcí jsem v sobě potlačila a trvalo mi, než jsem našla cestu zpět.

Když to shrnu:

Vím, jaké to je mít za sebou silné bloky z dětství, které v mém případě velmi ovlivňuly všechny oblasti života.
Vím, jaké to je dostávat se z trauma, když se vám nešťastně zabije partner.
Vím jaké to je ocitnout se sama zhroucená v cizí zemi, bez peněz a rodiny.
Vím jaké to je žít s pocitem, že nic nemá smysl. Vím, jaké to je zkrachovat v podnikání.
Vím, jaké to je žít dlouhodoběji v dluzích a stresech, jak to celé vyřešit.
... a tak bych mohla pokračovat. Je toho hodně, ale pointa je:
Vím, jaké to je najít ŘEŠENÍ 🙂

Obsah kurzu

1. týden

2. týden

3. týden

Navazující online ZOOM setkání, ze kterých jsou k dispozici záznamy

Po zakoupení kurzu získáváte 30 dní garanci vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni stačí napsat a my vám celou částku vrátíme nazpět bez údání důvodu!

Reference

Hodnocení

[rating_form_results id="1"]
“Kurz DD od Moni ke mě přišel přesně ve správný čas. Už nějakou dobu jsem na tématu hojnosti pracovala ale ne a ne se dostavit až tak WAU výsledky, jaké jsem očekávala. A pokud se dostavily, tak jen na krátký čas a pak se vše zase hodilo “do normálu”. Říkala jsem si, že mě Monča už nemůže ničím překvapit, že jsem vše na téma finanční hojnost snad už slyšela 😆. A ejhle, překvapená jsem byla a jsem dodnes překvapená z toho, jak všechny ty praktické rady z kurzu fungují 👏. Nejvíc nadšená jsem z toho, jak je kurz sestaven. Člověk je v dění s ostatními a jak se vzájemně inspirujeme, tak už z toho se člověk hodně naučí. Každé videjko je zakončeno akcí, kterou máme vykonat a právě tyto aktivní kroky člověka nejvíce posouvají dál, člověk neskončí jen u teorie, žádné videjko ho nenechá jen ty informace nasávat, ale vede nás rovnou k tomu je zapojit do života. Vy, co tímto kurzem projdete opravdu poctivě, vůči zodpovědnosti k sobě a svému životu, budete následovat každý jeden malý krok k akci, tak se dočkáte skutečných rostoucích finančních výsledků 🤩. Pod to se podepíšu, protože mě tento kurz velmi pomohl a dále pomáhá, jelikož zkušenosti z kurzu stále používám každý den, a tak se DD stalo mým zásadním puzzlíkem do skládačky, jménem život.”
Terča Pilařová
Už dlouho jsem se snažila podpořit hojnost ve svém životě, ale pořád se mi to nedařilo. Jsem máma na rodičáku a přitom podnikám, ale i přesto jsem mívala docela hluboko do kapsy a při každém placení se mi až svíral žaludek a zažívala jsem při tom hodně nepříjemné pocity. A pak mi jednou Monča řekla, že mi DD kurz v tomhle může dost pomoct. Neváhala jsem a vstoupila. Už po prvním týdnu jsem cítila jak se mi začíná měnit myšlení, do měsíce jsem zpětinásobila svůj příjem a v dalším dokonce zosmnáctila. Teď pomocí Mončiných technik pracuju na zestabilnění a jsem do morku kostí vděčná, že mi tenhle kurz přišel do života 🙏
Petra Çetin

O autorovi

Moni C.

Svobodná podnikatelka z pláže, která sdílí tipy a inspiraci o tom, jak žít svobodný život, ZEVNITŘ ven.
Jmenuji se Moni a v roce 2015 skončila éra, kdy jsem byla ještě doslova zoufalá s otazníkem, co se životem, vnitřně nespokojená, bez práce, partnerský vztah nahoru a dolu a v peněžence věčně prázdno. Vše se začalo měnit od chvíle, kdy jsem pochopila, že k tomu, abych změnila věci tam venku, potřebuju změnit věci UVNITŘ. A o tom je DD ONLINE KURZ - o tom, jak to přepsat tam UVNITŘ, aby se začaly měnit věci tam venku. Mohu potvrdit, že úplně každý, kdo doopravdy dokáže teorii uvést do praxe, ZÍSKÁVÁ TO, PO ČEM TOUŽÍ, ať už jde o jakoukoliv oblast života.

Další kurzy autora